Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hotel International Brno, a.s.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11534590780 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Do našeho týmu hledáme aktivního člověka, pro něhož se jeho práce stane koníčkem. Budete pracovat s nejmodernějšími IT a AV technologiemi a stanete se součástí týmu, jež zajišťuje konference a eventy pro tuzemské i zahraniční firmy. Rozeznáte televizi od projektoru? Víte co je HDMI kabel a k čemu slouží? Víte, že mikrofon musí být zapojen k reprobedně, aby fungoval? Pak jste náš člověk! Bojíte se, že nemáte dostatečné znalosti? Do všeho Vás podrobně zaškolíme, než Vás pustíme do ostrého provozu.

Uchazeči o tuto pozici zašlou životopis na e-mail: vychopenova@hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči splňující podmínky společnosti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nebudou-li kontaktováni do tří týdnů od přijetí životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči
Požadavek:
komunikativní znalost AJ /další jazyk výhodou/,obecné znalosti o aktuálních IT a AV technologií, dobré komunikační schopnosti, profesionální vystupování, flexibilita, samostatnost, trestná bezúhonnost. Vzdělání elektro-technického směru či srovnatelná praxe v oboru, vyhláška č.50/78 Sb.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail