Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář – elektro

referenční číslo: 11766 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Máte vystudovanou vysokou školu se zaměřením na elektroniku a zajímavá Vás vývoj a programování? Umíte programovat v „C“ a setkali jste se s prostředím Matlab/Simulink? Pokud ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, pak neváhejte a reaguje na pracovní pozici VÝVOJÁŘ – ELEKTRO právě teď

Úspěšná strojírenská společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici:

VÝVOJÁŘ – ELEKTRO (30 – 40 000,- Kč)

Náplň práce

  • Programování jednočipů v „C“
  • Zkoušení funkčnosti prototypů
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Týmová práce u zadaných projektů
  • Hledání nových cest a možností pro zlepšení

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektro nebo IT
  • Zkušenosti s programováním v C
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v analogové technice a elektronice
  • Svědomitost a týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v úspěšné strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní stravování
  • příspěvek na vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha