Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer/KA oddělení zákaznické péče

referenční číslo: 12507 | aktuálnost: 17. 10. 2016

Myslíte si, že už Vás po letech v zákaznickém servise nemůže nic překvapit? Hledáte zaměstnání, kde své zkušenosti budete moct předat dále? Baví Vás vymýšlení procesů a inovace postupů, aby práce byla zase o něco efektivnější?

Pak jste zajisté vhodným kandidátem/kandidátkou na pozici

MANAŽER/KA ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉ PÉČE

Náplň práce

  • koordinování práce referentů
  • stanovování priorit
  • nastavování postupů, zlepšování procesů
  • komunikace mezi odděleními společnostmi
  • řešení konfliktních situací, nedorozumění
  • zajištění prvotřídní zákaznické péče

Požadujeme:

  • nejlépe vysokoškolské vzdělání
  • praxi v oddělení péče o zákazníka alespoň 3 roky
  • plynulý slovní projev v anglickém jazyce
  • další světový jazyk výhodou
  • znalost inovativních metod (např. KANBAN) výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prostředí evropské společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha