Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BILSTEIN CEE a.s

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11455860730 | aktuálnost: 6. 1. 2017

ELEKTRONICI-místo výkonu: Králův dvůr. Náplň práce-seřizování a opravy výrobních agregátů,provádění preventivní údržby,programové úpravy řídících systémů,diagnostika závad strojního zařízení,návrh a instalace elektronických zařízení,opravy analogové a digitální techniky. Požadavky-SOU/SŠ elektronického zaměření, vyhláška č..50/1978 sB § 6, znalost řídících systémů Simatic, případně jiných systémů PLC,dobrou orientaci ve slaboproudé elektrotechnice, spolehlivost, samostatnost, důslednost. Nabízíme-možnost osobního rozvoje a profesního růstu,motivační mzdové ohodnocení,-nástup možný ihned/dohodou,pracovní poměr na dobu určitou 6měs. po zaškolení na dobu neurčitou, stravenky, prémie. Kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

BILSTEIN CEE a.s, Jitka Kutzendorferova, jitka.kutzendorferova@bilstein-cee.cz, +420 607 037 126

Odpovědět na inzerát