Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový inženýr - junior

referenční číslo: 10735 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Hledáte práci - juniorskou pozici? Podmínkou je plynulá angličtina a středoškolské vzdělání? Chcete se uplatnit v nadnárodní společnosti v automotive?

Pošlete nám Váš životopis

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení projektů
  • Koordinace týmu
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Prezentace závodu v rámci projektu interně i externě
  • Účast na poradách
  • Vedení a aktualizace dokumentace k projetu
  • Budget

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • Anglický jazyk - PODMÍNKOU (středně pokročilý)
  • Německý jazyk - výhodou
  • MS Excel - kontingenční tabulky
  • Technické znalosti
  • Znalost principů řízení projektů

Nabízíme:

  • Měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů
  • Stravenky, dotovanou kantýnu, dodatkovou dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Rozvojový program
  • Příležitost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí
  • Lokalitu: okres Chomutov

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha