Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11520430720 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-Hledání, analýza a testování nových elektronických komponentů používaných v automotive lighting
-Spolupráce s týmem HW inženýrů pro aplikaci komponentů
-Podpora kvality běžících projektů
-Správa a aktualizace databáze komponentů

Co požadujeme:
-VŠ – Bc. vzdělání technického směru - elektro
-Znalost elektronických komponentů a výrobních technologií
-Znalost validace komponentů
-Znalost technologií PCB - Výhodou
-Anglický jazyk – středně pokročilá znalost
-Samostatnost, týmový duch

Co nabízíme:
-Pružná pracovní doba, týden dovolené navíc
-Práce v globálním vývoji na mezinárodních projektech
-Příspěvek na dopravu, možnost ubytování
-Finanční bonusový systém
-Možnost jazykového a odborného vzdělávání
-Příspěvek na penzijní a životní připojištění
-Mzda dle zkušeností uchazeče

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha