Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace

Specialisté kurátoři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11584290767 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pozici odborný pracovník - kurátor fondu fotodokumentace, fotodokumentátor, zástup za mateřskou dovolenou.
Forma práce: 1,0 úvazek
Nástup: možný ihned
Náplň:
kurátorská a odborná péče o sbírkový fond fotodokumentace
pořizování fotodokumentace v terénu a v rámci akcí muzea a následná postprodukce pořízeného materiálu
výzkumná, dokumentační, přednášková a publikační činnost v oblasti kultury Romů
příprava a realizace výstav
příprava grantových žádostí a realizace projektů

Požadavky:
VŠ vzdělání (magisterské), obor: fotografie, tvůrčí fotografie, vizuální tvorba a další spřízněné obory, dále romistika, etnologie, historie, historie a archivnictví, muzeologie
zájem o obor a téma
pečlivost, systematičnost, samostatnost, spolehlivost
dobré komunikativní a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
znalost AJ na komunikativní úrovni
uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
trestní bezúhonnost
předchozí pracovní působení na obdobné pozici vítáno

Nabízíme:
možnost práce v ojedinělé instituci
mzdové ohodnocení dle platných tarifů státních zaměstnanců
pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
5 týdnů dovolené
stabilitu státní příspěvkové organizace
příspěvek na stravování

Písemné nabídky zasílejte do 10. 11. 2016 na e-mail: sbirky@rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište "Výběrové řízení - odborný pracovník - foto".
Součástí písemné nabídky musí být:
motivační dopis
strukturovaný profesní životopis včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail
(Do životopisu uveďte aktuální kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference.)
portfolio fotografických prací či odkaz na něj

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči vybranými v 1. kole podle zaslaných písemných nabídek. O postupu do druhého kola a termínu pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 14. 11. 2016.
Případné upřesňující dotazy zodpoví e-mailem či telefonicky vedoucí Sbírkového oddělení Mgr. Jana Habrovcová, e-mail: sbirky@rommuz.cz; tel. +420 734 315 043.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 760 - 23 710 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha