Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista plánování výroby

referenční číslo: 12225 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Dokážete operativně řešit problematiku, která denně nastane ve výrobním procesu? Máte zkušenosti s dlouhodobými i krátkodobými výrobními plány? Pak jste to právě Vy, koho hledáme

Perspektivní společnost automobilového průmyslu přijme nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Náplň práce

  • organizování výroby na základě zpracovaných plánů
  • kooperace s mistry a výrobními inženýry na plynulém chodu výroby
  • schopnost řešení neočekávaných problémů
  • zpracovávání dlouhodobějších výrobních plánů (měsíčních, ročních…)
  • správa dat v elektronickém systému

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 1 – 3 roky praxe s plánováním výroby
  • mírně pokročilá znalost angličtiny – občasná komunikace se zahraničními kolegy
  • zkušenosti s operativním řešením problémů
  • práce na PC – MS Office, SAP - VÝHODOU

Nabízíme:

  • práci ve stabilní firmě na trhu
  • lákavé platové ohodnocení
  • stravování na pracovišti
  • nástup dohodou
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: Novojíčínsko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha