Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mechanik se znalostí CAD

referenční číslo: 12015 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Jste člověk z výroby, který má zkušenosti s montáží a obecně mechanikou, ale zároveň se vyznáte v AutoCADu či jiném CAD softwaru a chtěli byste tuto znalost využít? Hledáte práci v jednosměnném provozu a uvítáte zázemí zahraniční firmy?

Zašlete nám Váš životopis a staňte se posilou našeho týmu na pozici:

MECHANIK se ZNALOSTÍ CAD (20.000 – 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v CAD prostředí (AutoCAD) a konstrukční návrhy specializovaných regálů do výroby
  • Instalace nových regálů a manipulace s další regálovou technikou ve výrobě
  • Komunikace s výrobou a externími dodavateli
  • Úzká spolupráce se skladem a logistikou, administrativní činnost na PC

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s prací ve výrobě
  • Znalost CAD SW (AutoCAD a jiné)
  • Preferujeme alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní příležitost, ve které se můžete dále rozvíjet (jazyky, CAD znalost aj.)
  • Individuální bonusy a benefity na základě provedené práce
  • Stravenky (+ flexipasy)
  • Práci v okresu Prostějov

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha