Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technická univerzita v Liberci

Řídící pracovníci na vysokých školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11454440747 | aktuálnost: 22. 9. 2016

SEZNAM KATEDER: KPE-Katedra podnikové ekonomiky a managementu, KIN-Katedra informatiky, KSY- Katedra ekonomické statistiky, KFÚ-Katedra financí a účetnictví, KMG-Katedra marketingu a obchodu, KCJ-Katedra cizích jazyků, KEK-Katedra ekonomie. CHARAKTER.: manažerská činn. na katedře v oblasti personální, vědecko-výzk., pedagogické a publikační. DOVEDNOSTI: řídící a organiz. schopnosti, předpoklady pro řízení VaV činnosti a pedagog. činnosti, znalost AJ, další jazyk výhodou, publikační a projekt. činnost, schopnost koncepční práce, schopnost vést výzkumný tým. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání v příslušném oboru, habilitace, nebo prof. popř. doktorát (Ph.D.) v oboru. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, vedení katedry na období do 31.12.2020.NÁSTUP: leden 2017,mzdová třída dle vnitřního mzdov. předpisu a dosažené věd. hodnosti, příplatek za vedení. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakter. dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, případně hodnocení z předchozího pracoviště, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odbor. společnostech, strategie vedení a rozvoje katedry v rozsahu 5 stran. Přihlášku doručte do 21.10.2016 emailem volnamista@tul.cz nebo poštou TUL, Personální oddělení, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1. Volné místo je od 20.9.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 700 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail