Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ČKD Blansko Holding, a.s.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10268210772 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Náplň práce:
-Samostatné řízení zakázek
-Řízení rizik a změn ve vztahu ke konkrétní zakázce
-Styk se zákazníky a péče o zákazníka
-Vedení evidence a obchodní dokumentace
-Řízení a vedení realizačního týmu
-Implementace a rozvíjení obchodní strategie v zájmu trvalého růstu a úspěšného rozvoje organizace
-Spolupráce s týmem projektových manažerů
-Monitorování a analyzování trhu, vývojových trendů a odbytových příležitostí
Požadujeme:
-VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
-velmi dobrou znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
-PC - uživatelsky
-ŘP sk. B aktivní řidič
-praxe na obdobné pozici výhodou není však podmínkou
-organizační a komunikační schopnosti
-schopnost práce v týmu a loajalitu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ČKD Blansko Holding, a.s., Kateřina Kohutová, personalistka, kariera@ckdblansko.cz, +420 516 403 721