Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VIZA AUTO CZ, s.r.o.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11545530731 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Popis pozice:
- Zodpovídá za veškerou údržbu, opravy a seřizování svěřeného strojního zařízení po elektronické stránce
- Opravy a nastavení svářecích automatů, jejich programování, popř. technické úpravy
- Řešení technických problémů
- Zavádění programů do robotů, kontrola a úpravy nastavení trajektorií robotů, včetně kontroly svařovacích parametrů
- Provádění odečtu spotřeby elektrické energie a ostatních medíí a vedení záznamů
- Provádění revizí el. spotřebičů a el. ručního nářadí, včetně vedení záznamů

Požadujeme:
- SOU/SŠ elektrotechnického směru
- Platná vyhláška 50 (§ 6)
- Znalost robotiky a automatizace výhodou
- Znalost systémů PLC (Simatic S7), znalost robotů ABB - výhodou
- Manuální zručnost, zodpovědnost, základní orientace v elektro schematech a výkresové dokumentaci
- Praxe na pozici elektrikáře v automotive nebo šikovný absolvent s aktivním zájmem o tento obor

Nabízíme:
prémie, podnikové stravování, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, extra příplatky za přesčas a práci o víkendu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VIZA AUTO CZ, s.r.o., Šárka Caithamelová, scaithamelova@vizaauto.cz, +420 378 319 123(8-16h)