Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocný pracovník ve výrobě - až 93,50 Kč/hod., volba směn

referenční číslo: 5757 | aktuálnost: 30. 12. 2016

Pro našeho významného klienta se sídlem v Brně, který je výrobcem plastových dílů pro zákazníky z celé Evropy, hledáme šikovné pracovníky (díky povaze práce spíše muže) na pozici: Pomocný pracovník ve výrobě plastů.

Pracovní náplní jsou především pomocné práce při montáži výrobků, finální kompletace plastových výlisků či práce v distribučním oddělení. Brigádník se také může setkat například s opracováváním plastových výlisků i s ořezáváním plastových dílů na pile. Rozhodně se nejedná o pásovou výrobu. Na všechnu práci je brigádník řádně zaškolen.

Velkou výhodou je vlastní volba směn – na výběr jsou ranní, odpolední a noční směny (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00). Druhy směn lze i libovolně kombinovat. Nevyžadujeme docházku každý den, nicméně preferujeme uchazeče, kteří by mohli odpracovat alespoň 2-3 směny za týden. Brigáda je opravdu velmi flexibilní a je tu možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu.

V případě zájmu prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře, nezapomeňte prosím napsat, jaké jsou Vaše časové možností.

Požadujeme:

– věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík
– docházku na 2-3 směny/týdně
– fyzickou zdatnost, manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:

– odměnu 85 Kč/hod. příplatek za práci v noci 8,5 Kč/hod.
– vlastní volbu směn (pondělí-pátek, případně ranní, odpolední, noční)
– možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– místo výkonu práce v Brně (CTPark – Slatina)
– nástup možný ihned

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail