Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik zemědělských strojů

referenční číslo: 4523 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Manuální zručnost je předpokladem výkonu mnoha povolání, ale málokde ji využijete v takové míře, jako zde. Dále se Vám bude hodit odolnost vůči stresu - co může být pro servisního technika náročnější, než porucha traktoru v období žní? Pokud máte vztah k moderní zemědělské technice a zájem o zajímavou práci, neváhejte

Servisní centrum zemědělské techniky se sídlem na Olomoucku hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici

SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, OLOMOUCKO

Náplň práce

  • Záruční a pozáruční servis zemědělské techniky
  • Diagnostika závad strojů a jejich odstranění
  • Komunikace se zákazníkem, technická podpora
  • Služební cesty k zákazníkovi po celé Moravě

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru (automobilní, strojírenská…)
  • Vztah k zemědělské technice, automobilům, motorkám
  • Práce s PC - MS Office
  • Základy NJ nebo AJ pro práci s dokumentací
  • ŘP sk B, C, T
  • Časová flexibilita, ochota cestovat k zákazníkovi, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Podpora při zaškolení, možnosti školení v zahraničí
  • Nadstandardní odměny, věrnostní bonusy
  • Moderní zázemí, příjemný kolektiv
  • Plně vybavené referenční vozidlo, mobil, notebook
  • Stabilní práci

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha