Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11137990760 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce Červený Kříž 282, Jihlava.
Společnost Oerlikon Balzers, světový leader na poli PVD povlakování, hledá k posilnění a rozvoji svého obchodního týmu vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Internal Sales.
Pracovní náplň:
Přímá podpora obchodního oddělení
Cenové kalkulace, příprava nabídek, objednávek, obchodních smluv a dalších podkladů
Znalost produktových informací/poskytování technického poradenství
Komunikace se zákazníky, koordinace výroby a logistiky
Kompletní péče o svěřené stávající zákazníky
Komunikace s našimi dalšími zahraničními centry (hlavně AT, DE, HU, PL,…)
Pomoc při vyhledávání nových obchodních příležitostí
Spolupráce s ostatními odděleními při přípravě projektů
Práce s interními informačními systémy (vč. CRM)
Požadujeme
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou ideálně ve skupině oborů strojní
Vhodné i pro čerstvé absolventy
Velmi dobré uživatelské znalosti PC: MS Office (Excel, Word, PowerPoint) a Internet
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Iniciativní přístup, ochota učit se a navrhovat nové řešení a postupy
Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
Vysoké pracovní nasazení
Znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, NJ výhodou
Bezúhonnost
Řidičský průkaz na osobní vozidlo + alespoň základní praxe v řízení
Nabízíme
Zaměstnanecké výhody - podle délky zaměstnání (stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění)
Prostor pro iniciativní a tvořivou práci

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH - organizační složka, Ing. Zuzana Nevrklová, zuzana.nevrklova@oerlikon.com, +420 723 623 206