Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Personalista/KA - mezinárodní výrobní společnost

(referenční číslo: 5-12-218927/JD)

HLEDÁME osobnost se zkušenostmi a zájmem o lidský potenciál.

HLEDÁME člověka, co spojí kariéru s perspektivou automobilového průmyslu.

HLEDÁME právě VÁS, jste-li personalista

Pojďte se přidat ke špičce, top firmě, výbornému zaměstnavateli v regionu královéhradeckého kraje a nechte rozvinout svůj potenciál, který bude navíc hýčkán množstvím benefitů a rozvojových aktivit společnosti, pro kterou právě hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

PERSONALISTA/KA

Co Vás čeká?

  • Podpora managementu v oblasti HR
  • Organizace nástupů zaměstnanců a dohled nad procesem adaptace zaměstnanců
  • Související HR administrativa
  • Komunikace s úřady, institucemi
  • Zpracování personálních statistik

Požadujeme:

Ideální kandidát/ka na tuto pozici splňuje:

  • Min. 2 roky praxe v oblasti i lidských zdrojů, nejlépe z mezinárodní společnosti
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisů
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, samostatnost

Nabízíme:

Benefity:
Na oplátku nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Další firemní benefity

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání