Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

HR manager, nadstandardní mzda

(referenční číslo: 7-12-212854/JD)

Hledáme zkušeného/zkušenou HR managera/managerku.

Hledáme člověkam který se nebojí náročné příležitosti, člověka, který chce nastavovat procesy téměř na samém počátku, dokáže se poprat s překážkami a vybudovat profesionální HR tým.

Pracovat budete v mezinárodní společnosti, Vaše místo výkonu práce bude na Plzeňsku.

Požadujeme:

praxe na podobné pozici v automotive pokročilá znalost AJ (komunikace na denní bázi), NJ výhodou
znalost zákoníku práce
zkušenosti s vedením a motivací lidí
orientace v mezinárodním prostředí
silná osobnost

Nabízíme:

Benefity:
nástupní mzda od 100 000 Kč
široké spektrum firemních benefitů, které budete v budoucnu ovlivňovat Vy! (závodní stravování zdarma, týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce)
možnost kariérního růstu v korporátním prostředí

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 000 - 100 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání