Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky pro pomocné úklidové práce v prodejně hypermarketu v Olomouci. Náplní práce je úklid na prodejně a ve skladu. Směny ranní (7:00-19:00) a noční (20:30-5:30). Brigáda je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Nástup možný ihned.

Pracovník/ce úklidu - denní/noční směny - 80 Kč/hod.

referenční číslo: 6534 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky pro pomocné úklidové práce v prodejně -hypermarketu a hobbymarketu v Olomouci. Náplní práce je úklid prodejny a skladu s využitím profesionální techniky. Brigáda je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Nabízíme možnost výběru směn, dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned. Dále nabízíme benefity ve formě placených přestávek,finančních odměn po odpracovní 14 dnů, příspěvek na dopravu.

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- hodinovou mzdu ve výši 80 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail