Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

S U M O s.r.o.

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11466890794 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu práce Přelouč.
Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce
o kompletní vedení a řízení projektu;
o stanovení časového a finančního plánu realizace projektu;
o řízení změn v projektu;
o řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow projektu;
o řízení a kontrola zpracování kompletní dokumentace k projektu;
o řízení všech dostupných zdrojů v projektu;
o sestavení, vedení a řízení projektového týmu a kontrola zadaných úkolů;
o aktivní lokální účast v místě realizace výstavby;
o pravidelná kontrola úplnosti a správnosti montážních deníků;
o udržování a rozvoj vztahů se zákazníky, jednání s investory, subdodavateli;
o příprava podkladů pro fakturaci, dodržování frekvence fakturací;
o zajištění předání výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami;
o sestavení, příprava podkladů a koordinace aktivit spojených s výběrovými řízeními;
o reporting / tvorba statistik.
Požadujeme
o SŠ/VŠ vzdělání v oboru;
o schopnost domluvit se v angličtině;
o zkušenosti s řízením projektů v oboru alespoň 2 roky;
o uživatelskou znalost práce s PC a MS Office;
o vnitřní motivaci pracovat;
o loajalitu, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, týmovou spolupráci;
o vynikající komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost;
o ŘP skupiny B.

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon, notebook a automobil i k osobnímu užívání;
o pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.

První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha