Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí týmu automotive

referenční číslo: 12252 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Jste zkušeným mistrem nebo team leaderem a chcete svou kariéru spojit se silným hráčem na trhu? Pokud umíte dodržovat výrobní procesy a vést k nim i Vám svěřené lidi, tak je tato nabídka určena právě Vám

Automotive výrobní společnost hledá:

VEDOUCÍ TÝMU AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • řízení týmu o cca 20ti lidech
  • zaučování nově nastupujících zaměstnanců
  • řízení směny po technické stránce – kontrola kvality, dodržování norem, spolupráce s technickým oddělením, reportování
  • správa docházek a posuny podřízených

Požadujeme:

  • OU/ SOU/ SŠ
  • zkušenosti s vedením týmu
  • základní znalost anglického jazyka
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
  • dobré organizační schopnosti
  • schopnost zvládání nepředpokládaných situací

Nabízíme:

  • práci pro stabilní výrobní společnost
  • zajímavé finanční hodnocení Vašich výkonů
  • možnost výběru speciálních kurzů
  • zajištění jídla zaměstnavatelem
  • dotace na cestování do práce
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha