Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Řídící pracovníci v energetice

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11144800742 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Pro českou pobočku zahraniční společnosti hledáme manažera výroby. Společnost vyrábí elektrotechnické součástky a sídlí ve Zlínském kraji mezi Zlínem, Vsetínem a Luhačovicemi (cca 20 minut cesty od Zlína, cca 25 minut cesty od Vsetína a cca 15 minut od Luhačovic).

Co bude Vaším úkolem?

plná zodpovědnost za bezproblémový chod všech organizačních a technických procesů v rámci interního podniku
odborné a disciplinární vedení spolupracovníků v rámci interního podniku
zodpovědnost za výrobu, termíny a kvalitu dodávek výrobků
shopfloor management: místní vedení, rozpoznávání odchylek, intenzivní řešení
problémů, optimalizace zdrojů
dosažení transparence a neustálé vizualizace stávajícího a plánovaného stavu
soustavné řešení problémů ve spolupráci se spolupracovníky
zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce

Co od Vás očekáváme?

mistr, technik nebo absolvent (diplom/bakalář)
několikaletá praxe v oboru elektro
znalost NJ slovem i písmem
zkušenosti v oblasti štíhlé výroby, popř. zavádění výrobních systémů
několikaleté zkušenosti v oblasti shopfloor managementu
schopnost analýzy, znázornění a řešení systémově provázaných
problémů
dobré znalosti německého jazyka slovem a písmem
ochota cestovat

Co Vám můžeme nabídnout?

motivující finanční ohodnocení
firemní benefity
příjemné mezinárodní prostředí
a další

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha