Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pavel Huml

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11387870714 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání
Praxi na obchodní pozici
Praxe z personální agentury - velkou výhodou
Efektivní komunikace směrem k zákazníkům
Prodejní zkušenosti a prokazatelné výsledky, nebo schopnost naučit se, a aplikovat prodejní a vyjednávací dovednosti
Vytrvalost a vlastní motivace při dosahování cílů
Schopnost vyhledávat obchodní příležitosti
Schopnost budovat vztahy se zákazníky a rozvíjet je
Znalost AJ
ŘP skupiny B
Znalost práce na PC

Náplň práce:
Dosahuje a zvyšuje objem a podíl na trhu práce
Proaktivně buduje a rozvíjí formální i neformální vztahy s novými zákazníky
Ve spolupráci se zákazníky identifikuje a využívá prodejní příležitosti
Získává důvěru u zákazníka pro efektivní realizaci obchodních aktivit H.P.ROYAL
Aktivně sleduje a reportuje situaci na trhu práce s cílem sdílet informace s ostatními kolegy a dalšími odděleními, zabezpečuje aktuální data v databázích
Účast na zavádění nového klienta a jeho následné hodnocení

Nabízíme:
Možnost vzdělávání a školení
Nadstandartní platové podmínky
Mobilní telefon, notebook
Služební automobil i pro soukromé využití

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha