Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO OBRANY

Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11397260702 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Požadované dovednosti:
Právní legislativa, Správní řád, Zákoník práce, Zákon o veřejných zakázkách, Zákon o přestupcích, znalost PC.
Poznámka k volnému místu:
Zabezpečuje poradenství právní, občanskoprávní a obchodněprávních vztahů a trestněprávních věcí. Plní úkoly právního poradce ve smyslu čl. 82, Dodatkového protokolu k Ženevským úmluvám o ochraně obětí mezinárodních ozbrojených konfliktů. Na základě provedených výběrových řízení zpracovává smlouvy v rámci stanovené akviziční činnosti. Posuzuje a stanovuje opatření, vyplývající z uzavřených kupních smluv a řeší nesrovnalosti a reklamace. Kontroluje správnost a včasnost uzavírání dohod o hmotné odpovědnosti a dohod o odpovědnosti, vede jejich evidenci. Provádí úkony nezbytné pro zahájení správního řízení o odpovědnosti státu za škodu při služebních úrazech, nemocech z povolání a za škodu vzniklou pracovním úrazem. Příprava návrhů správních rozhodnutí v řízení I. stupně ve věcech obecných přestupků vojáků.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail