Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior .NET developer

referenční číslo: 10355 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles?

Send us your CV for position:

SENIOR .NET DEVELOPER

Náplň práce

  • Help to manage development processes
  • Active participation in migration to agile process
  • Help other less experienced colleague
  • Create software for big companies around the world
  • Be part of big groups of developers

Požadujeme:

  • Good knowledge of C#, clean code
  • Experience with agile development
  • Knowledge of SOLID principles
  • Experience in improving development processes
  • Be able to mentor junior developers
  • At least upper-intermediate level of English

Nabízíme:

  • 6 extra days of holiday
  • Language courses and trainings
  • Semi-flexible working hours, paid overtime
  • Meal vouchers and flexipasses
  • Coffee, tea, soft drinks, breakfast, fruit
  • Possibility of homeoffice (2 – 3 days/ week)
  • Teambuilding activities, table football, gym, gymballs
  • Place of work: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha