Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plojhar s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11495550705 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Jsme rodinná firma s tradicí zabývající se zakázkovou výrobou obalů převážně z vlnité lepenky
Požadavky: pokročilé obchodní dovednosti, zkušenost papírenským průmyslem minimálně 2 roky podmínkou, smysl pro obchod s orientací na výsledky, úplné střední odborné nebo vyšší odborné vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), znalost cizích jazyků Aj nebo NJ výhodou, řidičský průkaz B
Náplň práce:péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků, práce pod vedením obchodní ředitelky, příprava podkladů k jednáním, ůčast na obchodních jednáních, spolupráce s technologem na technickém řešení zakázky, služební cesty
Nabízíme:práci na hlavní pracovní poměr a nástupní mzdu 20 000 Kč hrubého měsíčně, po zaškolení procenta z obratu. Všichni naši zaměstnanci pobírají benefity ve formě stravenek 100 Kč (pouze 25 Kč z toho hradí zaměstnanec). Naše firma je postavená na dlouhodobé spolupráci. Hledáme slušné a schopné lidi a na oplátku nabízíme stabilní zaměstnání.
Pokud Vás práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat!
Na Vaše reakce se těší Dana Plojharová a případné dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 603 889 152. Životopis, případně motivační dopis pošlete na emailovou adresu dana.plojharova@plojhar.cz.
Těšíme se na Vás www.plojhar.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Plojhar s.r.o., Dana Plojharová, dana.plojharova@plojhar.cz, +420 603 889 152