Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr projektů pro automotive – junior

referenční číslo: 5874 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem vysoké školy strojírenství ať už čerstvým, tak s kratší praxí, a hledáte uplatnění ve firmě v automotive oblasti? Máte organizační schopnosti a nebojíte se zodpovědnosti? Dorozumíte se anglicky nebo německy?

Pak Vám nabízíme jedinečnou příležitost uplatnit se jako juniorní inženýr projektů v automotive oblasti ve Středočeském kraji. Stačí zaslat Váš strukturovaný životopis.

Náplň práce

  • Zastřešení projektu po technické i obchodní stránce
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v ČJ i AJ nebo NJ ohledně stavu projektu, úprav apod.
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Spolupráce napříč odděleními ohledně jednotlivých fází projektu
  • Účastnění se pracovních cest za dodavateli a klienty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství (vhodné pro absolventy)
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
  • Orientaci ve strojírenské technické dokumentaci
  • Proaktivní přístup a ochotu vzdělávat se v oboru
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Uplatnění pro absolventy a kariérní rozvoj
  • Aktivní využití jazyka a možnost cestovat v rámci práce
  • Systém firemního vzdělávání (jazyky, oborové vzdělávání)
  • Služební automobil k dispozici pro výkon práce
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha