Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Pokladní v hypermarketu, 85 Kč/hod, Praha 9

referenční číslo: 3F60796C | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, nadnárodní obchodní řetězec, hledáme brigádníky na pozici pokladní v hypermarketu v Praze 9 - Čakovicích.

Společnost: hypermarket
Den nástupu: 22. 9. 2016
Termín brigády: 22.9.2016 - 31.12.2016 (volba termínů a pracovní doby dla Vašich možností)
Pracovní doba: různé 6-12 hodinové směny dle rozpisu - sdělíme telefonicky
Lokalita: Praha 9 - Čakovice
Doprava: busy 140,151,158,195,202,269,351,365 - zastávka "Obchodní centrum Čakovice"
Odměna: 85 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- markování zboží
- inkasování hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků

Požadujeme:
- čistý výpis z TR + 2 doklady totožnosti
- platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
- odpovědnost za svěřené finanční prostředky
- spolehlivost, profesionální vystupování směrem k zákazníkům prodejny
- praxe na pokladně výhodou

Nabízíme:
- dlouhodobou brigádu s možností výběru termínů a směn dle Vašich časových možností
- možnost každodenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- práci v zavedené a prosperující společnosti
- komplexní zaškolení na pokladně
- personální poradenství a individuální přístup
- možnost i kratších směn
- bonusový program - odměna až 1000 Kč za doporučení dalšího aktivního brigádníka!

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha