Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Účetní ve výrobní firmě

referenční číslo: 12227 | aktuálnost: 19. 9. 2016

Máte praxi na pozici účetní a hledáte novou výzvu? Domluvíte se anglicky? Přihlaste se do tohoto výběrového řízení

Zahraniční výrobní společnost hledá novou posilu na pozici

ÚČETNÍ ve VÝROBNÍ FIRMĚ

Náplň práce

  • Zpracování fakturace, kontrola správnosti faktur
  • Zpracování pokladny
  • Příprava podkladů pro audity
  • Účtování interních dokladů
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci firmy
  • Tvorba reportů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomický směr
  • Praxi na podobné pozici min. 2 roky
  • Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Znalost práce v SAPu – výhodou
  • Znalost účtování nákladů/výnosů a investic
  • Znalost účetních výkazů, cash-flow

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní výrobní firmě
  • Příspěvky na firemní výrobky
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • 25 dní dovolené
  • Využití jazyka v zaměstnání
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: Krnovsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha