Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Jednoduchá výpomoc ve výrobě – až 130 Kč/hod.

referenční číslo: 7400 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro mezinárodní logisticko-výrobní společnost v Brně ve Slatině hledáme šikovné brigádníky na balení, kompletaci a kontrolu drobné elektroniky. Nabízíme možnost volby směn (ranní a odpolední směny) od pondělí do pátku. Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte uvést, jaké jsou Vaše časové možnosti.

Požadujeme:

- spolehlivost a flexibilitu
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav (ochota pracovat ve stoje)

Nabízíme:

- odměnu až 130 Kč/hod.
- bonusy za odpracované směny (čím více odpracujete, tím máte vyšší hodinovou sazbu)
- vlastní volbu směn (ranní 5:50–13:50 a odpolední 13:50–21:50)
- možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu
- místo výkonu práce v Brně (CTPark – Slatina)
- pravidelný výplatní termín

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail