Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Leona Šrámková

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11442740704 | aktuálnost: 17. 9. 2016

z: 16.6.2016 Požadavky: úplné SŠ vzdělání s maturitou a vyšší. Dokonalou znalost českého jazyka, znalost práce s PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, sebeovládání, sebeuvědomění, empatie, iniciativnost, sebedůvěra, cílevědomost, rozhodnost a schopnost práce v týmu.
Přehled o nabízené pozici na www.leonasramkova.cz
Náplň práce: zpracování požadavků klienta, telefonický a osobní kontakt s klientem, modelace a představení úvěrových, finančních a pojistných produktů. Správa a servis stávající klientely.
Nabízím: dvousložkový plat od 25 000,- Kč hrubého, po zaučení + čtvrtletní prémie a další finanční odměny, časová flexibilita, smysluplnou a z dlouhodobého hlediska stabilní práci. Budování kariéry, školení a osobní rozvoj pod dohledem zkušeného manažera skupiny s dlouholetou praxí to vše na náklady firmy.Stabilní a pravidelný příjem bez horní hranice výdělku. Příjemný kolektiv schopných a úspěšných spolupracovníků. Zázemí, podporu a benefity největší pojišťovny na trhu (Česká pojišťovna a.s.). Možnost spolupráce na dohodu o obchodním zastoupení pod Českou pojišťovnou = vyšší výdělky a benefity.
Kontakt: telefonicky: 731 580 916, písemně na e-mail: leona.sramkova@ceskapojistovna.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha