Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků v Praze na Zličíně, hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci v oddělení reklamací. Brigáda je vhodná pro studenty střední školy, vysokoškoláky hledající přivýdělek. Ale i pro ostatní flexibilní a prozákaznicky orientované uchazeče. Nabízíme brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením. Termín brigády ve dnech 31.10., 2.11., 3.11. Náplň práce: - vyplňování dotazníků s klienty

Výpomoc v oddělení reklamací - nábytek a doplňky - 100Kč/hod

referenční číslo: 6871 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, moderní centrum nábytku a bytových doplňků v Praze na Zličíně, hledáme šikovné brigádníky/brigádnice pro práci v oddělení reklamací. Brigáda je vhodná pro studenty střední školy, vysokoškoláky hledající přivýdělek. Ale i pro ostatní flexibilní a prozákaznicky orientované uchazeče. Nabízíme brigádu v příjemném pracovním prostředí a navíc s nadstandardním mzdovým ohodnocením. Termín brigády ve dnech 31.10., 2.11., 3.11.

Náplň práce:
- vyplňování dotazníků s klienty prostředníctvím tabletu

Požadujeme:

- příjemné vystupování
- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

- mzdu 100 Kč/hod.
- možnost týdenní výplaty mzdy
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail