Grafton Recruitment s.r.o.

Hlavní účetní s AJ nebo NJ

(referenční číslo: 7-11-216332/JD)

Prosperující zahraniční společnost obsazuje pozici Hlavní účetní. Pozice je vhodná pro zkušené samostatné účetní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobní společnosti.

Náplň práce:

  • vedení účetnictví
  • reporting dle českých i mezinárodních standardů
  • zpracování daňových přiznání, finančních analýz
  • komunikace s auditory, úřady a mateřským závodem v zahraničí

Požadujeme:

  • ekonomické vzdělání podmínkou
  • zkušenosti na podobné pozici min. 5 let
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • velmi dobrá znalost principů účtování v ČR i znalost mezinárodních standardů IFRS
  • zkušenosti s tvorbou finančních analýz, plánování, vyhodnocování dat
  • samostatnost

Nabízíme:

Benefity:

  • příjemné rodinné prostředí menší výrobní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • příspěvěk na jazykový kurz (možnost až 100% úhrady)
  • bonusy ke mzdě
  • příspěvek na relokaci (i částečnou)
  • služební vůz k soukromému využití
  • možnost profesního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Jihočeský kraj
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Patloková Michala