Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník – stavebnictví

referenční číslo: 11249 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Orientujete se ve stavebnictví, umíte číst stavební výkresy a baví Vás kontakt se zákazníky? Chcete být součástí české společnosti na pozici OBCHODNÍK – STAVEBNICTVÍ?

Pak nám neváhejte zaslat životopis

Úspěšná česká společnost působící v oblasti realizace staveb průmyslových objektů hledá nového člena týmu na pozici:

OBCHODNÍK – STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

  • Řízení zakázek v ČR a na Slovensku
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Jednání o cenových a obchodních podmínkách
  • Kontakt s investory a projektanty
  • Péče o zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně stavebního směru
  • Praxi na obchodně zaměřené pozici
  • Orientaci ve výkresech
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • Reprezentativní vystupování, samostatnost

Nabízíme:

  • Po zapracování automobil i pro soukromé účely
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Profesní růst
  • Pracoviště: Brno

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha