Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PRO-DOMA, SE

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11779080735 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Náplň práce:
- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky, inventarizace
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PRO-DOMA, SE, Miroslav Kunt, miroslav.kunt@pro-doma.cz, +420 607 008 352