Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Catia konstruktér – junior

referenční číslo: 12704 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Hledáte odrazový můstek do světa konstrukce komponentů pro automobilový průmysl či máte obecně o automotive oblast zájem, a chtěl byste nejlépe začít u těch osvědčených výrobců, kteří se na trhu pohybují již desítky let a mohou Vám tak nabídnout své know-how?

Právě jedna taková nabídka je nyní aktuální, takže pokud jste připraveni i po jazykové stránce vstoupit do pracovního procesu ve firmě, která působí globálně, neváhejte

Zašlete nám Váš životopis nejlépe i v jednom z cizích jazyků (AJ nebo NJ).

CATIA KONSTRUKTÉR – JUNIOR (22 – 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Modelování komponentů (plasty i jiné materiály) v 3D prostředí CATIA
  • Vytváření a zpracovávání technické dokumentace, výkresů
  • Navrhování prototypů komponentů pro sériovou výrobu
  • Spolupráce napříč firmou i částečný kontakt se zákazníkem přes vedoucí projektu
  • Další administrativní činnost na PC s firemním systémem

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického charakteru
  • Zkušenost s prací v 3D CAD prostředí
  • Znalost anglického či německého jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravování ve společnosti
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti vývoje v automotive
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha