Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho klienta, logistickou společnost s místem pracoviště ve Stříteži hledáme vhodné uchazeče na pozice skladníků. • práce ve kmenovém stavu společnosti • HPP • nástup IHNED

Skladník 18 000 - 20 000Kč Střítež

referenční číslo: 3679AFFE | aktuálnost: 20. 11. 2016

Nabízíme:
- práce na HPP v kmenovém stavu společnosti
- mzda 18 - 20.000 ,-Kč ( HM )
- hodinová mzda 90,-Kč / hod + zákonné příplatky
- bonus za docházku 1000,-
- osobní ohodnocení ve výši 0 – 2100,-Kč
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (20kč menu)
- příspěvky na nákup drogerie (300,-kč/ měsíc)
- příspěvky na sport
- roční odměny
- slevy na zaměstnaneckou kartu u vybraných společností

Náplň práce:
- manipulace s paletovým vozíkem
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- práce se čtečkou
- uskladňování materiálu
- předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
- třísměnný provoz

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- platný průkaz na VZV výhodou

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihlava, Střítež

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Specializace: skladník/manipulant, řidič vysokozdvižného vozíku

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha