Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník - stavebnictví

referenční číslo: 12325 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Jste rád/a pánem svého času? Máte zkušenosti s přípravou cenových nabídek z oblasti stavebnictví? Pokud jste otevřen/a novým výzvám a láká Vás ovlivnit si výši své mzdy, pak nám zašlete životopis ještě dnes

Mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví obsazuje pozici: OBCHODNÍK - STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Komunikace s klienty, poradenství
  • Vedení obchodních schůzek a jednání
  • Orientace ve stavební dokumentaci
  • Průzkum trhu
  • Administrativa

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání - technického směru (strojírenství, stavebnictví, průmyslová škola)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu nebo Polštinu - výhodou
  • Znalost trhu ve svém regionu
  • Samostatnost, flexibilitu, orientaci ve stavební dokumetaci, schopnost učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Možnost práce z domu - home office
  • Služební telefon, notebook, automobil - po zapracování i k soukromým účelům
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaškolení na firemní produkty
  • Fixní mzdu + provize z prodeje, kvartální a roční odměny na základě plnění obratu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: celá Česká republika

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha