Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer analytických laboratoří

referenční číslo: 12613 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Máte chemické vzdělání a dobrou angličtinu? Jste samostatní a organizačně schopní? Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků?

Jestli se poohlížíte po zajímavé pracovní příležitosti, tak už nemusíte – my ji pro Vás máme Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER ANALYTICKÝCH LABORATOŘÍ (OD 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • koordinace činnosti pracovníků na 4 pobočkách
  • udržování dobrých vztahů sestávajícími zákazníky
  • příprava a koordinace svěřených projektů
  • odborná a technická podpora podřízeným i klientům
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

  • vzdělání v oblasti chemie
  • praxi s obchodní činností, příp. klientským servisem
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s řízením týmu pracovníků min. 2 roky
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • služební vůz, notebook a mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy
  • místo pracoviště: Liberecký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha