Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor výroby

referenční číslo: 10925 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na rozvoji úspěšné farmaceutické společnosti, která má co nabídnout?

Potom je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá Mezinárodní farmaceutická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY (18-25.000,-Kč)

Náplň práce

  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu
  • obsluha výrobních zařízení
  • vyplňování provozní dokumentace
  • spolupráce na různých projektech

Požadujeme:

  • SOŠ, obor chemie nebo farmacie VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • praxi ve farmaceutické výrobě velkou VÝHODOU

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv v moderní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + příplatky
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvky na stravování a dopravu
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 18 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha