Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ESTO Cheb s. r. o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 6259320761 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. s možností práce přesčas.
Všeobecné požadavky: úplné střední vzdělání - elektro, ŘP skup. B, částečná praxe v řízení motorových vozidel, pracovní místo vhodné i pro absolventy škol bez pracovních zkušeností.
Speciální požadavky: kurz na servis hasící techniky u výrobců ČR (rekvalifikace) - v případě přijetí zajistí ESTO Cheb s.r.o., spolehlivost, odpovědnost a samostatnost, časová flexibilita,bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), schopnost rekvalifikace a dalšího studia, nekuřák, snaha o získání trvalého zaměstnání s perspektivitou dalšího odborného růstu, elektrotechnika, pokud možno vyhl.50.
Specifikace práce: provádění servisních činností v oblasti požární bezpečnosti staveb s důrazem na údržbu a servis bezpečnostních systémů (EPS, EZS, CCTV, SHZ)
V případě zájmu zašlete email na hrdy@esto.cz a budete pozváni na osobní pohovor (formou výběrového řízení).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail