Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - automotive

referenční číslo: 8900 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém směru? Umíte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a máte chuť jazyk nadále rozvíjet?
Máte praxi v oblasti kvality a baví Vás práce v tomto oboru?
Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici:

INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • sledování kvality výrobků
  • spolupráce na interních a externích auditech
  • řešení zákaznických i interních reklamací
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni
  • praxi v oblasti kvality min. 2 roky
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • závodní stravování, týden dovolené navíc
  • zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha