Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista trvalého zlepšování s AJ

referenční číslo: 12276 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Máte zkušenosti s trvalým zlepšováním ve výrobní společnosti?
Víte, co znamená, když se řekne LEAN, TPM a třeba 5S?
Umíte Vaše znalosti a zkušenosti předat dál?
Jste srdcem mentor a školitel a nebo to chcete zkusit?
A mluvíte-li anglicky, jste přesně náš člověk

NAPIŠTE

Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici:
SPECIALISTA TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ s ANGLICKÝM JAZYKEM

Náplň práce

  • Motivace zaměstnanců
  • Návrhy optimalizací stávající výroby
  • Rozvoj a implementace nových principů
  • Zodpovědnost za LEAN, TPM a 5S

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny – PODMÍNKOU
  • Orientaci v trvalém zlepšování
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha