Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor průmyslových robotů

referenční číslo: 11736 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Už jste programoval/a robota? a byl to robot značky Kuka, Fanuc nebo ABB? Chcete v této práci pokračovat a díváte se po zajímavých nabídkách?

Hledáme kandidáta, který bude programovat převážně špičkové svařovací roboty KUKA

Pošlete nám své CV i s měnšími zkušenostmi a přihlaště se do výběrového řízení na pozici

PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ

Náplň práce

  • programování robotů dle požadavků výroby
  • vývoj software, vymýšlení jeho zlepšení
  • zjiš´tování chyb v automatizovaných procesech
  • zajištění činnosti v technické dokumentaci
  • spolupráce se zaměstnanci výroby

Požadujeme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oborech příbuzných automatizaci
  • praxi v programování robotů
  • znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • schopnost práce s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání zaručujíí odborný růst
  • notebook, telefon
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvky na stravu, penzijní a životní pojištění

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha