Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Předvánoční výpomoc v supermarketu - až 105 Kč/hod.

referenční číslo: 6511 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici obsluha lahůdkových pultů, vybalování zboží, práci na pokladně. Pozice je vhodná pro ženy i muže, maminky na MD, studenty, důchodce, ale i pro uchazeče vedené na ÚP. Brigáda nabízí možnost volby směn a je ideální jak pro ty, kdo hledají krátkodobý přivýdělek, tak i pro ty, kdo hledají stabilní příjem s pravidelným výplatním termínem. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- spolehlivost
- potravinářský průkaz

Nabízíme:

- mzdu 105 Kč/hod. (80 Kč/hod. základní mzda, až 25 Kč/hod. variabilní složka)
- dlouhodobá spolupráce
- možnost volby směn
- pravidelný výplatní termín
- možnost týdenní výplaty
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail