Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INISOFT s.r.o.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10288740725 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Přední česká softwarová společnost zabývající se vývojem software a poradenstvím pro oblast životního prostředí, hledá do svého týmu marketingového specialistu.
Vyznáte se v marketingu a toužíte dokázat více? Chcete konečně dostat příležitost ukázat, co ve Vás je?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás!
Co Vás čeká:
- sběr a analýza prodejních dat z našeho systému
- monitoring trhu a konkurence
- spolutvorba a realizace marketingové strategie společnosti
- příprava, realizace, vyhodnocování marketingových aktivit a kampaní
- komunikace s obchodními partnery (reklamní agentury, grafické studio, tiskárny apod.)
- podpora prodeje
Co od Vás očekáváme:
- praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky (podmínkou),
- preciznost a smysl pro detail,
- zákaznický přístup, odpovídající komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu (marketingové aktivity u zákazníků), flexibilitu,
- zákaznický přístup, odpovídající komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu,
- výborná znalost českého jazyka slovem i písmem,
- samostatnost, kreativita, spolehlivost,
- SŠ/VŠ vzdělání.
Co Vám nabízíme:
- možnost samostatné práce spojené s motivujícím finančním ohodnocením v přední české softwarové společnosti zabývající se vývojem a implementací software pro oblasti odpadů, ovzduší, obalů a životního prostředí,
- práce v přátelském otevřeném kolektivu s důrazem na vzájemnou spolupráci,
- příležitost dalšího odborného a profesního růstu, systém interního vzdělávání,
- příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti - historické centrum Liberce,
- příspěvek na stravné, mobilní telefon,
- zajímavou práci v oboru IS/IT a ekologie,
- možnost práce na plný i částečný pracovní úvazek.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha