Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SMS finanční poradenství, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11469530746 | aktuálnost: 22. 11. 2016

PRODUKTOVÍ, HYPOTEČNÍ A INVESTIČNÍ SPECIALISTI
Požadujeme: znalost práce na PC, ŘP B, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti, bezúhonnost, ekonomické zaměření vítáno, praxe v této oblasti výhodou, komunikativnost, spolehlivost, pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče
Náplň práce: nabízíme práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí (klientský kmen), jedná se o práci z velké části v terénu, servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce prostřednictvím našeho call centra
Nabízíme: po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace. Telefon, notebook, mobilní tiskárna, osobní automobil
První kontakt: Své životopisy zasílejte na email: hranice@sms-as.eu Telefonický kontakt od 8:00 - 20:00 hod. na čísle 605 987 858 nebo osobní na adrese Křižná 250, Valašské Meziříčí.
ov. 21.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SMS finanční poradenství, a.s., Mgr. Jiří Matějíčný, hranice@sms-as.eu, +420 605 987 858