Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SMS finanční poradenství, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11469530746 | aktuálnost: 13. 1. 2017

PRODUKTOVÍ, HYPOTEČNÍ A INVESTIČNÍ SPECIALISTI
Požadujeme: znalost práce na PC, ŘP B, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti, bezúhonnost, ekonomické zaměření vítáno, praxe v této oblasti výhodou, komunikativnost, spolehlivost, pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče
Náplň práce: nabízíme práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí (klientský kmen), jedná se o práci z velké části v terénu, servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce prostřednictvím našeho call centra
Nabízíme: po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace. Telefon, notebook, mobilní tiskárna, osobní automobil. Nástup možný ihned.
První kontakt: Své životopisy zasílejte na email: hranice@sms-as.eu Telefonický kontakt od 8:00 - 20:00 hod. na čísle 605 987 858 nebo osobní na adrese Křižná 250, Valašské Meziříčí.
ov. 12.1.2017

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

SMS finanční poradenství, a.s., Mgr. Jiří Matějíčný, hranice@sms-as.eu, +420 605 987 858

Odpovědět na inzerát