Grafton Recruitment s.r.o.

Controlling & Sales Planning supervisor

(referenční číslo: 11-11-228199/JD)

Hledáte společnost kde můžete budovat svou kariéru? Naše nabídka vám nabízí možnost z této pozice se vypracovat až na post finančního managera.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za fungování účetního oddělení a controllingu
  • řízení menšího týmu (včetně mzdové účtárny)
  • nastavení procesů a aktivit v rámci financí
  • finanční analýzy ve vztahu k výkonosti společnosti, sledování cílů
  • kontrola nákladů a efektivního využívání prostředků
  • tvorba a řízení finančních výkazů (finančního plánu, účetní uzávěrky apod.)
  • pravidelný reporting výsledků vedení a mateřské společnosti

Požadujeme:

  • 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnost
  • znalost českých účetních a daňových předpisů
  • praxe v účtování a reportování dle IFRS
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • PC – MS Office (Excel na pokročilé úrovni), Helios výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • zajímavé platové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • řada zaměstnaneckých výhod

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Region: Liberecký kraj
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Švingal Ondřej