Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Microtechnic International CZ s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11318740754 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Společnost Microtechnic International CZ s.r.o. je uznávaným hráčem v automobilovém odvětví. S více než 300. zaměstnanci po celém světě patří mezi celosvětově uznávané průmyslové výrobce plastových součástek pro automobilový průmysl. MICROTECHNIC působí v rámci celého světa, kromě České Republiky, také v Monaku, Tunisku a Singapuru.
Je pro Vás důležité zázemí stabilní zahraniční společnosti? Máte rádi otevřený přístup, jste flexibilní, rádi pracujete v týmu a posouváte věci kupředu? Překážky berete jako výzvu?
Pak hledáme právě Vás.
Co vás čeká

Práce v menším příjemném kolektivu, v čistém prostředí.
Práce na 2 až 3 směny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zodpovědnost za svou řádně vykonanou práci
Zodpovědnost za dodržování výrobních a pracovních postupů
Kontrola výrobních zařízení a postupů v průběhu výroby
Provádění evidence výrobních parametrů a čištění zařízení

Výhodou bude, pokud máte

Zkušenost s prací v průmyslu
Flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
Ochota pracovat poctivě a svědomitě

Co vám můžeme nabídnout
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
moderní pracovní prostředí
přátelský kolektiv
místo výkonu práce Brno Modřice
dobré finanční podmínky
Smlouva na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 15 400 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Microtechnic International CZ s.r.o., Bc. Kateřina Filoušová, k_filousova@microtechnic.cz, +420 733 333 234