Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojírenský mistr - elektro

referenční číslo: 12649 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Hledáte práci, ve které uplatníte své technické a organizační znalosti?Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí a přirozenou autoritu?

Reagujte na nabídku, hledáme právě Vás

Společnost působísí ve strojírenství hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici:

STROJÍRENSKÝ MISTR - ELEKTRO

Náplň práce

  • Plánování a organizování výroby
  • Kontrola produktivity práce
  • Zodpovědnost za vedení týmu a chod provozu
  • Dodržování pracovní a technologické kázně
  • Řešení krizových situací
  • Zpětná vazba a výkazy vedení společnosti

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50 § 6
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • Umění rychle reagovat na vzniklé situace k řešení
  • Stresově odolnou osobnost s přirozeným respektem
  • Technické myšlení, orientace v elektroschématech a technické dokumentaci

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního sebevzdělávání
  • Možnost okamžitého nástupu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha