Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11443150723 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Požadavky:
- kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník, a §49a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění
- VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou
- znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění
- praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí podmínkou, výhodou praxe v oblasti náhradní rodinné péče
- osobnostní a odborné předpoklady pro metodickou práci
- samostatný, pečlivý a kreativní přístup k práci
- bezúhonnost
- odpovědnost, pečlivost, komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou
- znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Popis pracovní pozice: sociální pracovník dohod o výkonu pěstounské péče a metodik dohod o výkonu pěstounské péče pro celou organizaci (úvazek 0,5). Přímá péče s pěstounskými rodinami v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí. Metodické vedení a podpora klíčových pracovníků dohod o výkonu pěstounské péče. Shromažďování podkladů a zpracování žádostí o státní příspěvek na výkon pěstounské péče. Sociální pracovník Poradny pro rodinu Olomouc (úvazek 0,5). Přímá práce se zájemci a uživateli a administrace sociální služby odborně sociální poradenství (manželské a rodinné poradenství).

Kontaktní osoba pro dotazy: Mgr. Simona Dohnalová, ředitelka, tel.: 777 102 012, profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a emailu zasílejte personalistovi p. Dadákovi na email dadak@ssp-ol.cz nejpozději do 2.10.2016. Jasně uvádějte pozici, o kterou se ucházíte.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 16 400 - 24 660 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha